м. Івано-Франківськ,
вул. Незалежності, 36 а

На шляху свого розвитку косметологія зіткнулася з проблемою: більшість речовин, від яких можна було б очікувати відчутного ефекту, після нанесення на шкіру у вигляді кремів або масок не проникають в ті шари шкіри, де їх дія необхідна. Тим більше вони не в змозі проникнути в підшкірно-жирову клітковину.

Це обумовлено тим, що основна функція шкіри - захист організму від проникнення будь-яких речовин з навколишнього середовища. І наша шкіра з цією функцією справляється успішно.

 

Рішенням даної проблеми стала мезотерапія - метод, заснований на введенні в організм різних біологічно активних речовин шляхом ін'єкцій. У косметологію вона прийшла з медицини, де давно і досить широко застосовується.

Мезотерапія тіла: як все відбувається

Мезотерапія тіла вже пів віку застосовується в Європі і всього лише кілька років цей метод застосовується на Україні. Народилася мезотерапія у Франції, основоположником методу став французький лікар Мішель Пістор. Принцип методу полягає в цілеспрямованому впливі препарату на визначену зону. При звичайних уколах чи прийомі таблеток ліки діють на весь організм, і до потрібного місця доходить тільки невелика його частина. Пацієнт розташовується на кушетці. Для поводження процедури використовується мезоінжектор останнього покоління PІSTOR-4, що дозволяє робити ін’єкції у швидкому темпі, безболісно, на задану глибину, що забезпечує рівномірність депонування і розподілу вводимих речовин. Мезотерапія тіла активно використовується для лікування целлюліту й ожиріння. Тривалість курсу лікування даним методом підбирається косметологом індивідуально.

Коли краще проводити мезотерапію тіла?
Слід знати, що мезотерапія для схуднення сама по собі не сприяє значній втраті ваги, - процедура лише коригує проблемні зони. Ні в одному салоні вам не стануть обіцяти, що ви схуднете на кілька кілограмів, такого результату не досягти за допомогою процедури!
Зазвичай мезотерапія для схуднення використовується в поєднанні з іншими способами корекції фігури, а тому її часто рекомендують для відновлення пружності шкіри тіла після різкого схуднення через дієти, а також після ліпосакції.
Мезотерапія тіла ефективно усуває:

  • Целюліт;
  • Розтяжки;
  • В'ялість шкіри;
  • Невеликі локальні жирові відкладення (у тому числі після кесаревого розтину, коли жир не може піти навіть при інтенсивних заняттях спортом, оскільки шов заважає його рівномірному розподілу)

Компоненти лікувальних коктейлів, необхідний курс процедур, частота їх проведення та інші рекомендації лікар розробляє індивідуально виходячи з особливостей кожного пацієнта: віку, обсягу відкладень жиру, зони обробки, наявності захворювань.

Мезотерапія тіла - ефективний метод для схуднення

Зазвичай, щоб повністю позбутися целюліту або схуднути на кілька сантиметрів буде потрібно 10-12 сеансів. Перші результати помітні після 3-4 процедур мезотерапії.Для досягнення результатів лікар нерідко пропонує поєднувати мезотерапию з лімфожреннажним масажем або прессотерапією. Це дозволяє препарату більш рівномірно розподілятися під шкірою, більш інтенсивно виводити розчинені жирові відкладення. 
Мезотерапія дає добрі результати: скорочуються целюлітні горбки і зменшуються жирові відкладення на 2-3 см. Крім того, ін'єкції краси ефективно усувають відкладення жиру з важкодоступних областей, таких як зворотна сторона колін і нижня частина сідниць. А тому мезотерапія для схуднення рекомендується не в якості основного засобу, а як допоміжний. Вона більш ефективна після ліпосакції, при необхідності усунути видимі недоліки шкіри або в'ялість. 
Мезотерапія для схуднення: протипоказання
Якщо для позбавлення від зайвих відкладень жиру ви займаєтеся спортом або сидите на дієті, проведення курсу мезотерапії слід відкласти на якийсь час, поки організм не повернеться в звичний ритм життя. Трапляється й таке, що дієта дозволяє позбутися зайвої ваги, але не отримати при цьому бажаної форми. Мезотерапія як раз таки сприяє поліпшенню рельєфу і володіє ефектом ліфтингу.
Також, мезотерапія для схуднення під забороною у вагітних і годуючих жінок, і при загостренні хронічних або запальних захворювань, порушення імунного захисту. Наявність кардіостимулятора теж є протипоказанням до проведення процедури.

Мезотерапія обличчя та волосся - найкращі ціни в центрі "КоКо"

Мезотерапія обличчя активно й успішно застосовується для ревітализації шкіри обличчя. Вже після декількох сеансів шкіра омолоджується, досягається ефект “мінус 5 років”. Інтенсивний курс – 3-4 процедури, 1 процедура в 8-10 днів. Ця ефективна та сучасна методика дозволяє вирішувати багато естетичних проблеми і користується не меншою популярністю, ніж процедура біоревіталізацї обличчя. Тим більше, що ціни на мезотерапію в Івано-Франківську завжди доступні