м. Івано-Франківськ,
вул. Незалежності, 36 а

Зморшки ... Кожній жінці доводиться якось зустрітися з їх відображенням у дзеркалі. На сухій шкірі вони виникають раніше, на жирній - пізніше, але уникнути їх появи не вдалося ще нікому, зморшки - природний прояв старіння. Сучасні методи догляду можуть відстрочити їх появу, уповільнити цей процес, але повністю запобігти - не в змозі.

Хочете знати, що таке носо-губні складки? Подивіться на своє відображення в дзеркалі. Від верхівки крил носа до бічних сторін підборідної області спускаються дві лінії. Прийнято вважати, що в чоловіків чіткі носо-губні складки формуються до тридцятирічного віку. У жінок ця вікова межа трохи зрушена. З віком ці складки поглиблюються, роблячи вирfp обличчя менш привабливим, візуально збільшуючи вік людини. Контурна пластика препаратами на основі гіалуронової кислоти дозволяє ефективно вирішувати проблему глибоких носо-губних складок і заломів шкіри в цій області. Усі препарати і методика їх введення сертифіковані, що дозволяє гарантувати кожному пацієнту безпеку процедури і її максимальну ефективність. Нетваринне походження гіалуронової кислоти в цих препаратах забезпечує їх гарну біологічну сумісність із тканинами пацієнта, виключає розвиток реакції відторгнення й алергії. Після проведення процедури контурної пластики носо-губні складки зникають на термін до року. Суть процедури полягає в тому, що препарат ін’єкційним шляхом вводиться в проблемну зону, заповнюючи порожнечі в носо-губному трикутнику, що приводить до згладжування складок. На місці ін’єкції не залишається ніяких слідів, оскільки використовуються голки найтоншого діаметру.

Етапи проведення контурної пластики губ та лиця

У кожному конкретному випадку підбирають препарат для корекції носо-губних складок індивідуально в залежності від віку пацієнта, ступеня виразності складок, вихідного стану, типу шкіри і загального стану організму. Процедура корекції проводиться амбулаторно, звичайно займає біля тридцяти хвилин, практично безболісна й абсолютно безпечна для Вашого здоров’я. Безпосередньо після ін’єкції може спостерігатися незначна набряклість тканин в області носо-губних складок, що досить швидко проходить. Уже до кінця першого тижня після процедури Ви зможете побачити приголомшливий результат: своє молоде і привабливе обличчя. Тільки не забудьте дотримувати рекомендацій лікаря, щоб отриманий ефект тривав максимально довго.

При хірургічній корекції пацієнтові під шкіру вводяться імпланти. Іншим розповсюдженим методом корекції вилиць є контурна пластика. Пацієнтові ін’єкційно, косметологом вводиться в середні тканини шкіри спеціальний гель дуже тоненькими голками. Така процедура за бажанням пацієнта може проводитися взагалі без анестезії. Результат помітний вже через кілька днів: шкіра заповнюється зсередини, зморшки розгладжуються як після масажу, людина виглядає набагато молодше. Таку процедуру контурної і об’ємної пластики можна проводити в будь- якому віці. Висока проекція вилиць – очевидна ознака молодості. Доведено, що з віком середня третина обличчя (щоки, область вилиць) помітно стає плоскою, починають з’являтися носо-губні складки. Завдяки методиці скульптурного моделювання області вилиць можна зробити обличчя більш “налитим”, а отже молодим! Саме тому, процедуру об’ємної пластики області вилиць гіалуроновою кислотою вибирають відомі Голлівудські актриси, що наближаються до віку 35-40 років.

 Контурна пластика по доступній ціні в Івано-Франківську

Поява зморшок і змін шкіри обумовлені різними зовнішніми і внутрішніми факторами. Генетично закладена програма старіння шкіри може почати реалізовуватися від 30-35 років до 40-45 років – біологічний годинник в кожного свій й прямо зв’язаний, як із зовнішніми умовами життя, так і станом функціональної достатності внутрішніх органів і систем. Для кожного обличчя своя тактика усунення зморшок, залежно від характеру зморшок. Від умілого вирішення лікарем цих завдань залежить результат: які гелі вводити, якою технікою, яким методом підготувати обличчя, призначити спочатку внутрішню підтримуючу терапію й тільки потім – професійне проведення самої процедури введення?

У цьому випадку, завдяки правильно обраній тактиці, одержуємо бажане й зовні дуже природне омолодження. Омолоджуючі гелі вводять не тільки безпосередньо під зморшки, але й розприділяють підшкірно по певних зонах обличчя, відновлюючи шкіру, додатково розгладжуючи зморшки. Пошарове введення препарату гіалуронової кислоти, різної молекулярної маси, дозволяє вирішити проблеми глибоких, середніх, поверхневих зморшок.

Ціни на контурну пластику в центрі "КоКо" в Івано-Франківську завжди залишаються доступними, а якість при цьому висока і як наслідок ефективність процедури приголомшує. Ми також пропонуємо збільшення губ гіалуроновою кислотою для тих, хто мріє не тільки омолодитися, а й вдосконалити свою зовнішність.