м. Івано-Франківськ,
вул. Незалежності, 36 а

Пірсинг – прокол шкірного покриву або м’яких тканин (залежно від місця) і установка в каналах проколу прикраси. При здійсненні процедури  прокол здійснюється одноразовою стерильною голкою й за бажанням клієнта безболісно (з анестезією).

 

1. Пірсинг носа посідає друге місце по популярності. При проколі носа найбільш популярне затягання сережки в крило. Ноздрьова сережка – це невеликий гвоздик, що зовні виглядає як маленький камінчик або кулька, а усередині уздовж стінки ніздрі перебуває гачок.

2. Пірсинг губи При проколі губи прокол робиться збоку або по центрі. Косметологом вставляється кільце або лабрет (гвоздик із плоскою підставкою на одному кінці й кулькою або пікою на іншому), що повинен бути з біопласта, щоб не руйнувати зубну емаль.

3. Пірсинг брови Брова проколюється від середини до кінчика брови (скронева частина). Уставляється мікробанан ( штанга із двома кульками на кінцях). Дуже примхливий прокол, що вимагає дбайливого догляду.

 

Язик Останнім часом у Івано-Франківську, особливо в молоді став модним пірсинг язика. В язик вертикально ставиться спеціальна штанга із двома насадками-кульками на кінцях, що розміщаються по обох сторонах язика.

В основному ці насадки робляться із пластику, що не травмує порожнину рота. Ранка язика гоїться дуже швидко, десь протягом трьох днів. Оскільки спочатку язик розбухає, то при проколюванні завбачливо ставлять довгу штангу, що згодом міняється на меншу.

ПРОКОЛ ВУХ

Прокол мочки – один з ліберальних проявів пірсинга. Вухо проколюється у всіх можливих місцях.

ПУПОК

Пірсинг пупка(Івано-Франківськ). Цим проколом можна витончено прикрасити ваш живіт. Асортимент прикрас у пупок дуже різноманітний. Але при первинному проколі рекомендується вставляти звичайний банан.

Звертаєм увагу, що пірсинг пупка дивиться гарно тільки на плоских, підтягнутих животах.

Наші пацієнти можуть бути впевнені: вони отримають послуги пірсингу у Івано-Франківську за світовими стандартами косметології, адже наші фахівці поєднують у своїй роботі високий професіоналізм, знання новітніх методів пірсингу та індивідуальний підхід до пацієнта.