м. Івано-Франківськ,
вул. Незалежності, 36 а

Кожна жінка мріє про густі вії, які підкреслюють красу очей та роблять погляд виразнішим. І якщо ви не наділені цим скарбом від природи або надто заклопотані, щоб приділяти багато часу мейкапу, скористайтеся послугою нарощування вій. Ви можете обрати привабливий та цілком натуральний вигляд війок на кожен день чи образ «голлівудської спокусниці» для особливих подій.

Як відбувається нарощування вій?

Передусім майстер оцінює стан ваших власних вій, консультує щодо бажаного образу. Якщо ви вибрали природній варіант, то штучні війки будуть не дуже довгі, 5-8 мм, та матимуть колір, наближений до рідного. В цьому випадку до власної вії кріплять 2 штучні. Такий метод називають 2D-нарощуванням. Якщо ж ви бажаєте більш виразного ефекту, то кількість штучних вій збільшується, як і їхня довжина та товщина. У нашому салоні проводять 3D, 4D та навіть 5D-нарощування — для шанувальниць максимально спокусливого образу. За допомогою штучних вій можна візуально підправити форму очей, підняти верхню повіку, зменшити чи збільшити відстань між очима. Зазвичай використовуються вії з мікрополіестеру чи силікону, які виглядають абсолютно природно. Натуральні волокна можуть викликати алергію, тож застосовуються рідко. Майстер знімає з очей косметику, обробляє повіки знежирювачем. Потім штучні війки прикріплюються до власних за допомогою спеціального клею. Вії можуть додаватися рівномірно або в конкретних місцях. Наприкінці процедури повіка обробляється закріплювачем. І ось вражаючий результат готовий, насолоджуйтесь!

Що потрібно знати перед тим, як нарощувати вії?

  • Це салонна процедура, тож якщо ви дбаєте про безпеку власних вій, обирайте лише кваліфікованого спеціаліста.
  • Матеріали, які використовують під час нарощення вій, гіпоалергенні.
  • Процедура триває 1,5-2 години: цей час клієнт проводить лежачи, із закритими очима.
  • Нарощені вії носяться 3-4 тижні: саме стільки часу потрібно для повного оновлення вашим власним війкам; після закінчення цього терміну нарощені вії знімаються або ж проводиться їх корекція.

Після процедури нарощення вій варто дотримуватися простих правил:

  • не терти очі;
  • не користуватися жирним кремом чи засобом для зняття макіяжу з очей;
  • спати на боці чи спині;
  • уникати відвідування саун та соляріїв: поєднання тепла і вологи збільшує можливість відклеювання штучних вій;
  • дуже обережно поводитися з декоративною косметикою, а краще не використовувати туш;
  • якщо ви носите лінзи, нарощувати вії — не найкраща ідея.
В нашому салоні Вам запропонують повний спектр послуг, щоб Ви завжди могли почувати себе впевненою і красивою, в тому числі ми пропонуєму лазерну епіляцію обличчя та інших зон з використанням сучасного обладнання.