м. Івано-Франківськ,
вул. Незалежності, 36 а

Ультразвукова чистка – вплив на шкіру обличчя високочастотним звуковими коливаннями, які активізують обмін речовин і стимулюють кровообіг. При цьому посилюється клітинний обмін речовин, починає активно працювати лімфатична система (система, за допомогою якої всі відпрацьовані шкідливі речовини виводяться з організму). Мікровібрація, здійснювана ультразвуком, виконує функцію мікро-масажу. Ультразвукова чистка дозволяє глибоко очистити шкіру від забруднень, ороговівшіх клітин, шкірного жиру, поту, комедонів, не пошкоджуючи при цьому верхнього шару шкіри і не залишаючи почервоніння і припухлості. При цьому активізується обмін речовин, утворення колагену і еластину, підсилюється регенерація (відновлення) тканей.

Часто ультразвукову чистку проводять разом з ультрафонофорез – поєднанням застосування ультразвуку та косметичних засобів. Вплив ультразвуком дозволяє лікувальним речовин з крупномолекулярною структурою проникати в більш глибокі шари шкіри. Метод ультразвукової терапії найчастіше застосовується для старіючої шкіри і для лікування шкірних захворювань.

Показаниями для ультразвукової чистки обличчя

  • Жирний і змішаний тип шкіри.
  • Вугрової висип. 
  • Підвищені потовиділення.
  • Тьмяний колір обличчя.
  • Розширені пори.

Ультразвукова чистка є дуже ефективною при целюліті, фіброз і ущільненнях тканин, порушення кровообігу і лімфовідтоку. Ультразвукова чистка забезпечує прогрів, глибокий мікромасаж, насичення тканин киснем, підвищує еластичність сполучної тканини за рахунок відновлення колагенових і еластинових волокон, що дає результат при млявій, в’ялій шкірі (ефект ліфтингу) у поєднанні з іншими процедурами.

Також в косметологічному центрі "КоКо" Вам запропонують послуги механічної чистки обличчя, яка являє собою перевірений способ по догляду за шкірою обличчя.