м. Івано-Франківськ,
вул. Незалежності, 36 а

Пілінг — природний процес: наша шкіра оновлюється, верхній шар епідермісу відлущується та замінюється новим. Це стимулює вироблення колагену та еластину, від яких залежать пружність шкіри та відсутність зморшок. З часом чи під впливом негативних факторів ці процеси сповільнюються. Тоді на допомогу молодості та красі приходять салонні процедури пілінгу, які активують обмінні процеси, прибирають старі клітини, роблять шкіру сяючою та дуже гладенькою.

Хімічні пілінги обличчя використовуються  в естетичній косметології більше, ніж 10 років, користуються великим попитом як у спеціалістів, так і у клієнтів. Вони вирішують цілий ряд косметичних проблем таких як вторинна пігментація, рубці після прищів (акне), зменшують кількість і глибину зморшок, омоложують шкіру довкола очей і рота, зменшують гіперпігментацію, сухість і жирність шкіри.

Види пілінгу для обличчя

  • Хімічний: проводиться з використанням фруктових кислот у невеликих концентраціях. Це практично безболісна процедура з дуже наочним ефектом: шкіра омолоджується, видаляються сліди акне, рубці, пігментні плями. Залежно від глибини шліфування діє на поверхневі, середні або глибокі шари шкіри.
  • Механічний: ефект досягається за рахунок часточок, які наносяться на шкіру та знімають шар старих клітин. До цього виду пілінгу належать бросаж, маски-плівки, макрокристалічні скраби. Це абсолютно безболісна поверхнева процедура, яка не залишає подразнень.
  • Ультразвуковий: комфортна, безболісна та швидка процедура, яка не викликає почервоніння. Зазвичай використовують для жирної шкіри з вугровим висипом.
  • Лазерний: використовується для усунення складних глибоких рубців від шрамів та вугрів. Здійснюється за допомогою лазеру й спеціального крему. Потребує часу для відновлення шкіри.

Професійний пілінг за доступною ціною в центрі КоКо

Пілінг являється універсальним засобом і може використовуватися на шкірі обличчя, шиї, зони декольте, рук та ніг. Для отримання стійкого ефекту необхідно провести серію процедур, які передбачають дію одного пілінга, або комбінацію різних варіантів пілінга в залежності від мети процедури. В залежності від тривалості курсу пілінгу, ціна може бути різною. Також спеціалісти нашого центру пропонують дієві методи корекції вікових зморшок.

Пілінг являється салонною процедурою і виконується тільки під контролем косметолога. Детальнішу інформацію щодо Вашої проблеми на шкірі можна отримати у кваліфікованого спеціаліста.