м. Івано-Франківськ,
вул. Незалежності, 36 а

Останнім часом у боротьбі зі змінами, які відбуваються у людей з віком, естетична медицина почала досягати відчутних результатів. Протягом декількох десятків років в косметології почали використовувати методи коректування м’яких тканин пацієнтів за допомогою спеціальних ниток, які фіксують шкіру в певній позиції, при цьому вони абсолютно непомітні. Законодавцями використання цього методу вважаються лікарі зі Східної Азії. У світі ця технологія відома під назвою тредліфтінг або мезоніті.

Технологія мезоніті абсолютно безпечна і високоефективна в косметології обличчя. Слово «мезо» означає те, що нитка фіксується на тонкій голці, а слово «ніті» – це закріплює матеріал.Саме тому процедуру мезоніті ще називають «нитковий ліфтинг». Записатись на цю процедуру в Івано-Франківську можна за телефонами:

+38 (0342) 50 24 05

+38 (050) 67 47 900

 

 

Які основні переваги технології мезоніті?

1. Сама процедура не є травматичною для шкіри обличчя, не потрібно робити розрізи, створюються тільки точкові отвори для входу голки. Після такої процедури не залишається шрамів.

2. Відсутній реабілітаційний період.

3. Мезоніті (тредліфтінг) проводиться без анестезії, як наслідок виключаються набряки, гематоми, і різного роду алергічні реакції.

4. Реакція тканин на нитку практично відсутня, і при цьому немає впливу на мікроциркуляцію в тканині. Тканина трохи ущільнитися і протягом декількох років буде нести каркасну функцію.

5. Сама процедура займає близько 30-40 хвилин.

6. Матеріал ниток сумісний з тканинами шкіри і повністю розсмоктується в організмі, перетворюється н акисень і воду.

Які є показання для використання мезоніті (тредліфтінг)?

1. Деформація шкірного покриву обличчя (опускання країв брів, складки в області носа і губ, зморшки в області чола, складки в області вушних раковин).

2. Зміни в шкірному покриві тіла (складки в області грудей, підборіддя, шиї, а також в’ялість на ягідницях, животі і т.д.).

3. Усунення нерівності шкіри після ліпосакції.

Як відбувається процедура мезоніті?

За допомогою невеликої голки в потрібну область шкіри вставляються нитки. Завдяки тому, що нитки досить пружні забезпечується «пружинний» ефект шкірного покриву, регулювати який можна за допомогою вкладання додаткових ниток. У процесі тредліфтінга формується чіткі образи обличчя. Після самої процедури можливе невелике почервоніння, яке пройде самостійно протягом одного-двох тижнів. Ефект зберігається протягом декількох років.

 

Мезоніті 3D ліфтинг - це революційний метод омолодження в Івано-Франківську, в боротьбі з незворотніми віковими ізмінами. У всі часи краса і молодість вважалися беззаперечними цінностями, особливо в наші дні надзвичайно велике значення набувають зовнішні критерії людини, зокрема її бездоганний зовнішній вигляд. У сфері медичної косметології ця чудо-процедура передбачає використання такої інновації як "тред-ліфтинг", причому, ціна в Івано-Франківську на мезоніті є досить доступними.


Мезоніті (3D ліфтинг) - це процедура створення "МОЛОДОГО КРАСИВОГО КОНТУРУ ОБЛИЧЧЯ", спрямована на профілактику та корекцію птозу 1-2 ступеня. Миттєвий ефект (відразу після процедури), наростаючий протягом 2-3-х тижнів.


Мезоніті не передбачає радикального оперативного втручання на шляху до більш привабливого зовнішньому вигляду; при цій процедурі відсутній тривалий період реабілітації.

Ефект від проведення 3d ліфтингу помітний відразу після процедури, однак протягом 2-3-х тижнів мезоніті повномасштабно проявляють свої чудо-властивості, чому ефективність підтяжки шкіри обличчя істотно посилюється.

Унікальність процедури "Мезоніті" в тому, що відтворюються природні, молоді контури і обсяги особи без оперативного втручання і тривалої реабілітації. Процедуру проводять лікарі, які пройшли навчання у європейських пластичних хірургів, Наші лікарі активно-практикують і удосконалюються в даній методиці; Всі лікарі мають відповідну сертифікацію; Нитки мають необхідні сертифікати якості та безпеки. Ретельно дотримуються всі санітарно-гігієнічні норми.

3D-ліфтинг стане вирішенням наступних проблем:

- овалу і контуру обличчя, виличної зони, підборіддя (птоз);
- зморшок чола, міжбрів'я і періоральної зони (кісетні зморшки);
- носо-губних складок;
- брів і куточків очей (підняття);
- гриж верхнього і нижнього століття;
- складок шкіри на підборідді, шиї, грудях;
- проблемних зон тіла (шкіра рук, ніг, живота, сідниць, стегон) і ін.

 

Мезоніті є абсолютно безпечними для здоров'я і життя людини, оскільки через певний проміжок часу (приблизно 6-9 місяців) вони самостійно розщеплюються на природні метаболіти вуглекислий газ і воду.

Виводячись з організму, мезоніті залишають після себе еластин-колагеновий каркас, який продовжує результативність від процедури 3d ліфтингу, забезпечуючи тривале омолодження шкіри обличчя або тіла. В цілому, стійкий ефект, який забезпечують мезоніті і 3d ліфтинг, триває до 2-х років.