м. Івано-Франківськ,
вул. Незалежності, 36 а

У всі часи пухкі губи були символом жіночої краси. Жінки з повними губами завжди притягують погляди і виглядають дуже спокусливо. Розмитий контур, особливо у власників тонких губ, часто робить зовнішність людини невиразною. У повсякденному житті жінки з такою проблемою зазнають чимало труднощів при нанесенні макіяжу і не можуть собі дозволити фарбувати губи яскравими кольорами, тому що помада чи блиск досить швидко виходять за лінію губ. Це додає обличчю дуже неохайний вигляд. На сьогоднішній день медицина пропонує жінкам виправити цей естетичний дефект за допомогою контурної пластики, коли усього за один сеанс лікар вводить гіалуронову кислоту в проблемну зону. Збільшення губ – процедура, що вимагає максимальної відповідальності і професіоналізму лікаря.

Фахівці Косметологічного центру «КоКо» підкажуть, яким чином можна додати губам об’єм та виправити недоліки. Філери гіалуронової кислоти допоможуть позбутися від асиметрії, і в результаті вийде гарний та привабливий контур губ.

Переваги збільшення губ гіалуроновою кислотою

  • Сама процедура введення в губи препарату є практично безболісною. Лікар робить уколи, внаслідок чого губи починають німіти, але під час цього пацієнтка не відчуває ніякого дискомфорту.
  • Спеціальний гель, розроблений для цієї маніпуляції, зовсім безпечний, так як гіалуронова кислота міститься в організмі і тому алергії ніколи не виникає.
  • Лікар підбере щільність, техніку введення і кількість препарату.
  • Результат буде радувати пацієнтку протягом 10-14 місяців.

Корекція губ за допомогою гіалуронової кислоти

Згодом гіалуронова кислота природним шляхом розсмоктується, після чого, при бажанні пацієнта, ін'єкцію можна повторити. Післяцієї процедури контур губ стає добре обкресленим, а обсяг губ не збільшується. За узгодженням з пацієнтом, лікар може і кардинально змінити форму та обсяг губ. Тоді ін'єкції робляться не тільки по контурі губ, але й у слизову оболонку губ. Процедура проводиться за допомогою декількох мікроін'єкцій у губи і займає всього 15хвилин.

Після корекції в області проведення косметологічних маніпуляцій може виникнути набряк, що протягом 3-х днів спадає. Збільшені в обсязі губи через набряк здаються занадто великими, але вже через кілька днів вони стають удвічі менші і дивляться натурально. Щоправда, чим більше гіалуронової кислоти вводиться в губи, тим більше набряк. У середньому протягом 10-14 місяців губи зберігаються чіткими і гарними. Після чого процедуру можна повторити. Це допустимо необмежену кількість разів.

Збільшити губи за доступною ціною можна в Івано-Франківськув центрі "КоКо"