м. Івано-Франківськ,
вул. Незалежності, 36 а

Для виготовлення косметики використовуємо лише натуральні компоненти, котрі замовлямо через Інтернет у Франції та Америці. Хоч є українські аналоги, та закордонним виробникам все ж довіряємо більше. Українські використовуємо лише пляшечки і воду. Консерванти замовляємо також натуральні, наприклад, екстракт кісточок грейпфрута або ефірну олію чайного дерева. Строк життя «домашнього» крему не довгий. Якщо зберігати його у ванній, то користуватися можна лише 3 місяці. У прохолодній кімнаті крем «проживе» 5 місяців, а в холодильнику – півроку.

Виготовлення крему – процес копіткий. Тут потрібні не лише спеціальні знання, а й терпіння. Основою кремів є різноманітні олії, котрі змішують у різних пропорціях.

Домашні креми для живлення і зволоження сухої шкіри обличчя -  зібрані рецепти поживних і зволожуючих кремів, призначених для сухої шкіри обличчя, а також для зволоження нормальної шкіри і для живлення сухих ділянок на комбінованій шкірі. Основні інгредієнти, які використовуються для приготування цих натуральних кремів - це гліцерин, ланолін, бджолиний віск, натуральні і деякі ефірні масла, відвари з трав і деякі інші.

 Домашні, омолоджуючі креми для в'янучої шкіри обличчя - складається з рецептів кремів, які здатні до деякої міри, омолодити вже в'янучу шкіру, а також підтягнути і зробити більш пружною в'ялу шкіру з ознаками старіння. Основними компонентами, які входять до складу цих кремів, є мед, бджолиний віск, ланолін, натуральні і рослинні масла, яєчний жовток, деякі фрукти і овочі, що не містить спирту, рожева вода та інші.

Рецепти кремів для шкіри повік - Ну і не варто забувати про догляд за шкірою навколо очей. І тут ви знайдете, як і прості, так і більш складні рецепти домашніх кремів, які призначені для живлення, зволоження і пом'якшення шкіри повік. До складу цих кремів в основному входять різні натуральні масла, деякі домашні продукти, а також і окремі косметичні компоненти.