м. Івано-Франківськ,
вул. Незалежності, 36 а

 

Попередній запис на описані нижче масажі та на навчання здійснюється за телефонами: 
тел: +38 0342 50 24 05, моб.: +38 0 50 67 47 900, моб.: +38 0  66 432 66 28

 

1. Рейкі-масаж. Масаж всього тіла. Поновлення організму людини у трьох напрямках: укріплення Духу, заспокоєння Душі, відновлення фізичного Тіла. Зняття деструктивних енергій.

2. Ель-Тау-пластика. Масаж всього тіла. Поновлення організму на клітинному рівні, відновлення психологічної рівноваги. Сприяє розкриттю творчих здібностей, розвитку натхнення, гармонізує з зовнішнім на внутрішнім світом.

3. Тісулярний лімфа-целюлітний масаж «Гімелайн». Масаж всього тіла. Поновлення току лімфи у всьому тілі, зняття застою лімфи, відновлення імунної системи, підвищує життєздатність, видаляє целюліт, а також підвищує рухливість всього тіла.

4. Остео-баланс. Масаж всього тіла. Відновлює функції рухливого апарату, поліпшує гнучкість, здійснює профілактику застійних явищ у малих та великих суглобах, дає перебудову організму в цілому, дає відчуття внутрішньої енергетичної цілісності, попереджує запальні процеси у суглобах та контрактуру сухожиль.

5. Ладушка. Масаж обличчя та зони декольте. Дає високу ефективність у відновленні мʼязів обличчя, грудної клітини, шиї и передпліччя. Вплив здійснюється на рівні рогового та глибокого шару шкіри. Поновлює захист структурних елементів клітини та міжклітинної речовини. Омолоджує обличчя з першої процедури. Прийнятний для любого типу шкіри.

6. Світоч. Масаж очей. Дає можливість зберігати та відновлювати зір. В ньому використовуються древні методики. Знімаються різкі болі в очах, поліпшується чіткість зору, знімається «пелена» та втома з очей, йде повна психологічна перебудова сприйняття світу.

7. Лібідо-актив. Масаж всього тіла. Відновлює та укріплює репродуктивні можливості людини. Поліпшує роботу залоз внутрішньої секреції. Відновлює чоловічу потенцію та можливість завагітніти жінкам.

8. Цервіко-краніальний. Масаж голови та зони коміра. Знімає головній біль, регулює тиск, відновлює мозковий кровообіг, асиметрію обличчя як вроджену так і здобуту після інсультів та травм. Корегує шийні хребці.

9. Масаж вагітним. При загрозі зриву вагітності, при опущенні плоду, неправильному передлежанні плоду, при сильному токсикозі. Масаж проводиться з урахуванням трьох термінів вагітності. Підготовка до пологів.