м. Івано-Франківськ,
вул. Незалежності, 36 а

Перше, що помічають люди з віком, – це поява невеликих зморшок, тьмяний колір обличчя, стягнутість, гіперпігментація. Для того, щоб боротися з цими ознаками старіння, рекомендовано вчасно звернутися до лікаря-косметолога та розпочати процедури омолодження шкіри. Івано-Франківськ та його гостей запрошуємо до центру косметології «Коко».

Найбльшою популярністю користуються наступні процедури:

  • Фотоомолодження шкіри - це сучасний, безболісний та дуже ефективний метод боротьби з первинними ознаками старіння шкіри. Після процедури клієнти радіють результатам: зникають судинні зірочки, покращується колір обличчя, зникає пігментація, обличчя виглядає свіжішим, звужуються пори, шкіра стає більш пружною та гладенькою, зникають невеликі зморшки.
  • Процедура мезотерапії - внутрішньошкірні ін’єкції активних речовин (вітамінів, гіалуронової кислоти, фосфоліпідів) допомагають доправити їх до глибоких шарів шкіри. Ефект від процедури залежить від обраного коктейлю. За допомогою мезотерапії можна позбавитися від таких неприємностей, як сухість шкіри, невеликі зморшки, пігментація, купероз, веснянки, низький тонус шкіри, постакне, темні кола під очима, розширені пори, тьмяний колір обличчя та багато інших. Зробивши процедуру зранку, ввечері Ви вже побачите перші результати. Але за один сеанс повністю усунути проблему неможливо – потрібно 3-4 процедури для омолодження шкіри. Івано-Франківськ – велике місто, тому радимо ретельно обирати клініку, щоб отримати оптимальний результат.
  • Мезонитки (тредліфтинг) – це сучасна ін’єкційна процедура, під час якої у проблемні ділянки тіла з метою відновлення їх пружності та еластичності вводять мезонитки. Процедура найчастіше використовується для корекції овалу обличчя, грудей і сідниць. Після її проведення ліфтинговий ефект виникає одразу, але остаточний результат Ви побачите через 2-3 місяці та зможете насолоджуватися ним на протягом 2-3 років.