м. Івано-Франківськ,
вул. Незалежності, 36 а

Кожна жінка, незалежно від віку, прагне завжди залишатися привабливою. Проте навіть зовсім молодих дівчат турбують мімічні зморшки. З часом шкірі все важче утримувати вологу, порушується її еластичність, уповільнюються процеси обміну, тому починають з’являтися вікові зморшки. У першому та другому випадках Вам допоможе корекція зморшок, яку в Івано-Франківську професійно роблять досвідчені спеціалісти косметологічного центру «КоКо». Уколи краси в Івано-Франківську допоможуть скоригувати недоліки, які додають вашому обличчю віку.

Методи корекції мімічних зморшок

  • Ін’єкції ботоксу - препарат вводять у м’язи обличчя, що сприяє їх послабленню, а відтак, розгладженню існуючих зморшок та запобіганню появі нових. Стійкий ефект досягається після 3-4 процедур з інтервалом 4-6 місяців. Після ін’єкцій Ви позбудетесь звички хмуритися! Препарат не порушує кровообіг у м’язах обличчя та не викликає їх атрофії.
  • Ін’єкції диспорту - ще один препарат, за допомогою якого відбувається корекція мімічних зморшок в Івано-Франківську. Яка ж різниця між ботоксом та диспортом? По-перше, в них різна концентрація ботулотоксину. По-друге, ботокс – це американський продукт, а диспорт – французький. Ціна на корекцію зморшок в Івано-Франківську залежить від обраного виробника.
  • Контурна пластика обличчя та губ - це комплекс ін’єкцій гелеподібних препаратів на основі натуральних компонентів, які розгладжують зморшки та роблять шкіру пружною і молодою. Також уколи краси використовують для покращення контуру обличчя, позбавлення диспропорцій, додавання об’єму губам та вилицям.