м. Івано-Франківськ,
вул. Незалежності, 36 а

Фотоепіляція – це найбільш прогресивний радикальний спосіб позбавлення небажаного волосся на тілі та обличчі під дією високоімпульсного світла. Процедура ефективна на всіх частинах тіла, для будь-якого типу шкіри та кольору волосся.
Фотоепіляція в Івано-Франківську, ціни на яку мало відрізняються від лазерної, на сьогодні вважається найбезпечнішим способом видалення волосся. Її перевага – це призупинення подальшого росту волосся. Такий спосіб підійде як для жінок, так і для чоловіків.

Принцип дії фотоепіляції та протипоказання до неї

Найчастіше такий спосіб видалення волосся використовується на ділянках верхньої губи, підборіддя, бікіні, ніг та пахв. Для отримання оптимального результату потрібно 4-8 процедур.

Протипоказання:

  • алергічні реакції на шкірі;
  • системні хвороби шкіри;
  • вагітність та період лактації;
  • наявність пухлин (злоякісних та доброякісних);
  • цукровий діабет;
  • аявність порізів, подряпин на місці проведення процедури.

Фотоепіляція та її переваги

Для тих пацієнтів, які тільки планують скористатися послугами апаратної епіляції, для першого разу вибрати саме фотоепіляцію і ось чому:

1) шкіра отримує імунітет до випромінювання і надалі навіть дуже чутлива шкіра, при умові правильного проведення наступних процедур, не матиме опіків (інколи опіки спостерігаються при лазерній епіляції, якщо вона проводиться вперше);
2) фотоепіляція справляється навіть зі світлим та пушковим волоссям, у той час як лазерна епіляція не зважди;
3) волосини, які обробляються перший раз, суттєво пом'якшуються саме при першій фотоепіляції, що робить наступні процедури фото або лазерної епіляції більш ефективними.

Підготовка до фотоепіляції та реабілітаційний період

Готуватися до процедури майже не потрібно. Лише слід подбати про відсутність свіжої засмаги на шкірі. Зробили фотоепіляцію, а Івано-Франківськ улітку радує сонячними днями? Тоді не забувайте використовувати крем з високим рівнем захисту від ультрафіолету та утримуйтесь від засмаги, сауни й басейну протягом 1,5-2 тижнів. Після проведення процедури на обличчі протягом 1-2 днів не можна користуватися декоративною косметикою.