м. Івано-Франківськ,
вул. Незалежності, 36 а

Зморщений лоб, строга міжбровна складка, промені в куточках ока - "вимогливої, але справедливої вчительки" іде в минуле. В моді ідеально гладке чоло Мадонни з картини Рафаеля і безтурботний погляд властивий юності.

Ін'єкції ботулотоксину (диспорт, ботекс) являються ефективним і безболісним методом для корекції мімічних зморшок, а також для усунення потовиділення під пахвами, на долонях і стопах. Саме тому, процедура ін’єкції ботоксу в набула такої популярності серед жінок міста Івано-Франківськ.

Сьогодні ця процедура стала звичною і доступною як жінкам, так і чоловікам. Вона допоможе повернути красу та еластичність шкіри, дозволить комфортно почуватися без потовиділення.

Важливо! Протипоказами до застосування уколів ботекса є:

 • індивідуальна чутливість та непереносимість до компонентів препарату, а також при алергіях на препарати, що містять білки;
 • будь-які запалення шкіри в зоні введення уколу;
 • гострі інфекційні захворювання;
 • міастенічні та міастеноподібні синдроми: синдром Ламберта-Ітона та ін.;
 • при прийомі антибіотиків, а також антикоагулянтів, бензодіазапінів, антиагрегатинів та препаратів, що викликають зростання внутрішньої конуентрації кальцію.

Перед тим, як використовувати ботекс, обов'язково проконсультуйтеся з лікарем-косметологом. Для запису на консультацію дзвоніть нам +38 0342 50 24 05, +38 0 50 67 47 900  або скористайтеся формою запису на сайті.

 

Уколи ботексу в Івано-Франківську: як готуватися до процедури

Ніякої особливої підготовки до ін'єкції немає. Але перед процедурою уколів ботексу в Івано-Франківську в центрі «КоКо» заборонено:

 1. за тиждень – приймати заспокійливі, снодійні ліки і препарати, які розріджують кров.
 2. за 24 години – вживати алкоголь;
 3. в день процедури не слід займатися спортом, повністю унакати важких фізичних навантажень.

Перед процедурою лікар-косметолог оцінює стан обличчя та інтенсивність зморшок, роль мімічної мускулатури в їх формуванні, стан шкіри, визначає точки введення ботоксу та необхідну його кількість.

Місця уколів обробляються дезінфікуючим засобом, після чого розчин ботоксу дуже короткою та тонкою голкою (діаметром 0,3 мм) вводиться у ті м'язи обличчя, активність яких необхідно знизити. Тривалість – 3-5 хв.

Про що потрібно пам’ятати після ін’єкції батоксу

Після закінчення процедури не можна:

 1. лежати протягом 4-х годин, але потрібно знаходитись в спокійному стані;
 2. вживати алкоголь та відвідувати сауну протягом наступних 3-х днів;
 3. протягом 7-10-ти днів забороняється відвідування спортзалу, активний секс, значні фізичні навантаження.

В середньому мімічні зморшки розслабляються через 4-5 днів, а максимальний ефект, як правило, стає видимий до 10-го дня.

Ін'єкції ботоксу періодично необхідно повторювати, оскільки робота заблокованих мімічних м'язів відновлюється через 6-7 місяців.

Ін’єкції ботокса – ціна в Івано-Франківську

Вартість процедури буде залежати від кількості зморшок, які необхідно усунути, та необхідної дози ботокса, яку лікар-косметолог підбирає індивідуально для Вас на консультації.

Ціни на ін'єкції ботокса

Горизонтальні зморжки чола 150 - 500 грн
Міжбрівна зморжка 200 - 550 грн
Зморжки у зовнішніх кутах очей ("гусячі лапки") 300 - 650 грн
Опущені брови (підняття брів) 100 - 650 грн
Зморжки на спинці і крильцях носа 100 - 200 грн
Ін'єкції з метою усунення потовиділення 1500-3000 грн.

Що таке ботокс і чому він такий популярний?

Ботокс (Botox) або ботулотоксин – з точки зору свого складу є очищеним природним протеїном, введення якого у мікродозах в дозволяє ефективно боротися з мімічними зморшками на обличчі. Він блокує вивільнення ацетилхоліну в нервово-м’язових з’єднаннях, що приводить до утруднення передачі нервового імпульсу до м’яза, а відповідно – до ослаблення його скорочення.

Ботокс виготовляється у США компанією ALLERGAN Іnc і є продуктом, сертифікованим за відповідними стандартами безпеки та якості, зареєстрований в 70 країнах світу. Ін'єкції ботоксу є однією з найбільш популярних косметологічних методик у світі.

Ін’єкція ботоксу дозволяє досягнути наступних результатів:

 • забрати горизонтальні зморшки на чолі;
 • забрати вертикальні зморшки між бровами;
 • забрати зморшки в куточка очей, так звані “гусячі лапки”;
 • усунути складки на переніссі;
 • усунути підвищене потовиділення під пахвами (ефект мокрої плями і запах поту);
 • усунути підвищене потовиділення долонь і стоп.

Також, що важливо, за допомогою ін’єкцій ботокса косметолог може не лише позбавити Вас від мімічних зморшок, але й скорегувати зовнішній вигляд обличчя – підняти брови, зробити очі розкритими більш широко.

Однієї процедури введення ін’єкцій Ботокса вистачає на півроку