м. Івано-Франківськ,
вул. Незалежності, 36 а

Лазерна епіляція  безпечний і один з найефективніших методів видалення небажаного сірого та чорного волосся на будь-якій ділянці тіла як у чоловіків, так і в жінок шляхом руйнування волосяного фолікула (корінця) під впливом діодного лазерного променя. Діодний лазер забирає розширені капіляри, судинну сітку на обличчі, ногах та ін. ділянках. Промінь лазера не проникає глибше шкірного покриву.

Протипоказом до процедури є цукровий діабет, онкологія, захворювання шкіри, вагітність, годування грудьми, вживання антибіотиків тетрациклінового ряду.

Підготовка до процедури лазерної епіляції:

Протягом 4-х тижнів волосся на поверхні шкіри тільки голити! Не можна його видаляти воском, не користуватися епілятором та пінцетом, не відвідувати солярій і не засмагати.  За 24 години перед процедурою волосся потрібно зголити. Процедуру лазерної епіляції на чутливих ділянках можна знеболити. 

 

Рекомендації після процедури:

Після процедури для уникнення наслідків від можливих мікроопіків рекомендується наносити на шкіру креми та аерозолі: "Пантенол", "Пантестин", "Бепантен", "Рятівник". Не можна відвідувати солярій та не засмагати протягом 5 діб!

На 10-14 день волосинки випадають. А ті волосинки, які з'явилися після процедури, потрібно тільки голити. Кількість сеансів залежить від індивідуальності організму, але потрібно приблизно 4-8 процедур з такими інтервалами: ІІ-а процедура  1 місяць, ІІІ-я процедура  через 1-1,5 міс. Надалі всі наступні процедури через кожні два місяці обов'язково, щоб волосинки не укріплювалися знову. 

Процедура фотоепіляції ефективно руйнує світле, руде та пушкове волосся. Підготовка та рекомендації після процедури такі ж, як для лазерної епіляції. Процедура безполісна.

Процедура електроепіляції видаляє сиве волосся.

 А для всіх наших клієнтів у зв'язку з наближенням весни та весняних свят у нас велика знижка на лазерну епіляцію!

Увага! Вхід з вул. Мельника.

Лазерна епіляція ніг, рук, спини, бікіні - ефективність процедури 100%

Лазерна епіляція рятує світ від зайвого волосся вже понад 20 років: за цей час технології значно вдосконалилися, а страшні міфи про випадіння брів не знайшли підтвердження. Процедура видалення волосся лазером абсолютно безпечна, якщо дотримуватися простих правил, про які обов’язкового розповість косметолог. І вона точно не болючіша за звичайну воскову епіляцію.

Наразі це, без сумніву, найкращий метод видалення небажаного волосся для брюнеток та шатенок (і чоловіків!): здебільшого достатньо 6-8 процедур, щоб отримати гладеньку шкіру. Це зумовлено тим, що лазер діє лише на темний пігмент меланін, тож світле волосся він просто ігнорує. Знищити усі фолікули одночасно, на жаль, неможливо: лазер впливає на ті волосинки, які знаходяться в активній фазі росту, а це всього 10-20% від загальної кількості. Тож не чекайте миттєвого ефекту — лазерна епіляція використовує не магію, а закони природи.

Лазерна епіляція в Івано-Франківську за доступною ціною в центрі КоКо 

Однак зачекати варто: інвестуючи час та гроші протягом року, надалі ви забудете про подразнення, врослі волосинки, постійні витрати на станки та гелі для гоління й болючу воскову епіляцію кожні 2-3 тижня. І будете завжди впевнено почуватися на пляжі, в басейні та на побаченні. Завітайте до нас і Ви переконаєтеся, що можна отримати якісну процедуру лазерної епіляції за доступними цінами.