м. Івано-Франківськ,
вул. Незалежності, 36 а

Єссейскі Майстри - це Просвітлені члени громади Єссеїв, які займалися оздоровленням та від яких до нас прийшли знання як відновлювати Дух, Душу і Тіло, використовуючи численні методики таємних знань.

Крім відновлення людини, від них дійшли нам знання як працювати з будь-якою життєвою ситуацією, використовують Божественні Символи - Ключі до тонкого плану, навчаючи можливості роботи з ієрархією Ангелів.

Ці знання дійшли до нас через знайдені стародавні сувої ще з періоду III століття до нашої ери. Вони передавалися з покоління в покоління тільки ініційованим учням і дійшли до наших днів.

Школа Єссейских Майстрів дає можливість вивчати взаємозв'язок щільного і тонкого світів, виходити з найскладніших життєвих ситуацій, що відбуваються з нами, через метафізичні прийоми, через знання спірітуальної абетки.

У Школі Єссейских Майстрів навчають здатності і майстерності акумулювати енергію для використання її при астральних операціях і в роботі з ДНК, що дає можливість відновлювати своє здоров'я, здоров'я інших, виводити з важкого стану після тяжких травм, як післяпологових, так і в нещасних випадках.

22 ступеня Єссенії дають багатющі знання від простого лікування до заміни стовбурової клітини, хіллерської безкровної операції з видалення гриж хребта, по відновленню пошкоджених внутрішніх органів, кінцівок, зору та ін.

Розкриває зміст кодових позицій пальців рук на іконах, дає можливість внутрішнього прочитання фресок та ікон в храмах, дає знання рівнів людини і їх кольору, на підставі чого відкриває таємниці ікон і їх значення для оздоровлення Духу, Душі і Тіла.

Єссейські знання дають глибинне поняття про МАГІЮ СЛОВА, ДУМКИ і ДІЇ:

    1. про Адама і Єву (любов, сім'я і щастя)
    2. про сприйняття реальності
    3. здоров'я
    4. про життя і смерть
    5. про самовоскресіння
    6. про метафізику
    7. про володіння таємницями життя
    8. про астральну медицину
    9. духовний супровід
    10. про процвітання бізнесу
    11. градації ментального тіла
    12. про роботу з ієрархією Ангелів
    13. про знання і застосування «Ключів» життя
    14. звукові мантри і здоров'я
    15. відкриття таємниць Всесвіту через Нумерологію
    16. пізнання програм особистості і сутності
    17. магію Спірітуальної азбуки
    18. залучення потрібної кількості грошей
    19. про використання чотирьох стихій для процвітання в житті
    20. про знищення негативних енергій і програм (псування, пристріт, заздрість, підселення)
    21. про масажні техніки Єссейських Майстрів
    22. про накладення рук за методом Єссейских Майстрів.

 

Кодовий Хвильовий Дотик

Ця книга, кодовий хвильовий дотик, про матрицю людини, про людський мозок і духовне здоров'я, включаючи ментальне, емоційне і фізичне. Вона дарує читачам оптимізм, надію і спокій, вона проста в читанні, в ній ясність і глибина викладу, в ній доповнюють один одного християнські і буддійські загальнолюдські духовні традиції. Вона подана, в основному, в західній традиції на основі знань «Єссейских Майстрів», які розбирають всі явища на складові частини і вивчають їх окремо, але розглядають всі явища в їх єдності і взаємозв'язку. Викладений в цій книзі матеріал дає багато можливостей по зміні кожної людини і всього світу на краще, дозволяє знайти себе в цьому житті, отримати відповіді на питання «Хто Я?» І «Для чого Я тут?», Бути завжди і в усьому у відмінній формі.

Світоч

Ця книга призначена для широкого кола читачів. Око людини - ОКО - найніжніший орган, який необхідно берегти і плекати. У книзі дані рекомендації, як використовувати різні давні слов'янські методики для збереження, відновлення зору і зцілення очей і про те як це роблять інші народи.

У книзі описано авторський масаж професора народної медицини В.Ф. Дядюшкіної, розроблений для тих, хто бажає зберегти хороший зір до 100 років.
 

 

Гімелайн

Книга продовжує серію посібників по масажам Школи Єссейский Майстрів (ШЄМ). Вам пропонується опис п'ятого авторського масажу професора народної медицини В.Ф. Дядюшкіної.

Ця книга присвячена лімфатичній системі людини, від якої залежить здоров'я і імунітет кожного з нас. Метою такого масажу є поліпшення самопочуття людини, відновлення руху лімфи у всьому організмі. У книзі дані стислі знання про лімфатичну систему, щоб кожен міг допомогти собі сам не допустити застою лімфи в організмі. Книга призначена для будь-якого читача. Якщо ви масажист, то можете в нашій школі навчитися професійно допомагати іншим.

Сім'я Секс Щастя Розум

Моральні засади нерідко є причиною генетичних порушень, в результаті чого страждають наші нащадки. У цій книзі дані рекомендації, як зберегти в чистоті людські душі, як мати здоров'я, сильне потомство, як жити в щасті і злагоді, у мирі та в любові. Самотність або пізнє заміжжя, або одруження впливають на загальний стан душі і здоров'я. Всьому дано свій час. Ця книга дає багату поживу для роздумів і в той же час кидає виклик сучасним відносинам між чоловіком та жінкою, розширює для кожного читача розуміння найглибшого і грандіозного духовного переживання.
 

 


Остеобаланс

У запропонованій читачам книзі викладено фізичний, нелікарський метод відновлення кісткової системи людини. Йдеться про народні, нетрадиційні методи впливу на організм за допомогою контактного масажу «Остеобаланс».

У книзі представлені оздоровчі вправи і режими харчування, а також народні методи відновлення рухової активності при дорсопатіях. Книга розрахована як на фахівців - масажистів, так і на тих, хто вирішив їм стати, щоб використовуючи представлений метод, допомагати людям у відновленні функцій їх рухового апарату.

Застосовуючи рекомендації, викладені в книзі, будь-який читач зрозуміє, яким методом можна зберегти силу і гнучкість на все життя.

«Ель-Тау-Пластика»

Ця книга є навчально-методичним і науково-практичним виданням.

Вона познайомить вас з другим авторським масажем Ель-Тау-Пластика,

який дає можливість відновлення здоров'я на клітинному рівні і на рівні Душі і Духа.

У психологічному плані допомагає заспокоїтися, сприяє розвитку натхнення, розкриває творчі здібності, гармонізує з внутрішнім і зовнішнім світом.


 

 

«Ладушка» - енерго-косметичний масаж обличчя

Масаж обличчя «Ладушка» - це інноваційна система «ручної роботи» по збереженню молодості і краси.

«Ладушка» дає можливість домашнього способу догляду за зовнішнім виглядом, не ігноруючи салонного. Своїми пальчиками через «постукування і пошкрябування» ви можете зберегти красу обличчя, приділити увагу волоссю, доглядати за бровами, стежити за зморшками, мати приємний запах і здоровий організм. Ці п'ять основ описані в книзі. Книга розрахована на будь-якого читача, особливо жінок, які прагнуть до пізнання, поліпшення якості життя, здоров'я, до благополуччя і щастя.


Еніологія САМ-Я

Курс «Еніологія-Сам-Я» для всіх - це зміцнення Волі, вміння концентрувати енергію і використовувати її для роботи на відстані зі всілякими ситуаціями, для пошуку і зняття причин неадекватних подій, для спілкування на відстані. Це унікальна комбінація давньоруських фізичних вправ, що чергуються в статиці і динаміці, що дають за 7 днів цілодобової роботи стрункість тіла, гостроту розуму, чистоту душі, твердість духу і зміцнення волі. Навчившись по мінімуму робити вправи, ви можете позбутися від болю в спині, шиї, голові і суглобах. Вас покине синдром хронічної втоми, безсоння, мігрень, напади астми, високий артеріальний тиск, пісок, солі і камені в ваших органах.
Ви навчитеся медитувати, концентрувати енергію, відновлювати витрачені сили, використовувати космічну енергію для розвитку ясновидіння, яснослухання, розвинути свої парапсихологічні здібності.
Віковий ценз курсу «Еніологія» від 18 років і до ....
Прагніть до досконалості, радості і щастя.

Рейкі. Майстру, що зцілює руками

Настав час змін, коли знову набуде чинності теорія «Дух визначає Свідомість, а Свідомість визначає Буття». Це не нова теорія про перебудову Всесвіту. Це відродження духовності, очищення Душі, що ведуть до здорового способу життя. З 2012 р набирає повну силу «Початок Нового Світу», який поступово переводить людей від матеріального плану до Духовного. Люди, які прагнуть до чистоти своїх думок, слів і справ, легше перенесуть адаптацію до нових космічних вібрацій, а ті, хто ще не прийшов до ВІРИ, почнуть, через певні труднощі, наповнюватися нею і робити перші кроки до розуміння Бога. Кожен вибере свій шлях. Ще з минулого століття багато хто став на шлях Рейкі, прийнявши принципи цієї системи, прагнучи до Духовної висоти, душевної чистоти, до фізичної досконалості. Ця книга допоможе будь-якій людині пізнати Світло Рейкі, зрозуміти, що Бог єдиний для всіх не тільки на Землі, але і у Всесвіті, зрозуміти, що таке шлях до щастя.


Вчення Єссеїв. Таємні знання стародавнього народу

Ця книга присвячена практиці подолання труднощів і випробувань життя. Матеріали, які пропонуються читачеві, отримані в ході багаторічної роботи зі збору знань стародавньої громади Єссеєв і застосування їх на практиці. Ця книга - про моральні аспекти нашого суспільства, про загальнолюдські цінності, про позитивні зміни, що відбуваються з тими, хто вчиться жити на міцному фундаменті Любові і Віри, щоб привнести до нас ідеї гуманізму, співчуття і взаєморозуміння і жити в мирі та гармонії. Книга оповідає про таємні знання стародавнього народу, що здатні допомогти кожному, хто потребує самостійно позбавитися від недуг і сірості в житті, знайти свій шлях і стати воістину со-Творцем, глибоко осмисливши «хто Я?» і для чого мене привели в це життя. Ця книга про знаннях єссейских мудреців є найближчою людині, оскільки розповідає про сенс і мету нашого існування, про Закони взаємозв'язку всіх людей як єдиного організму.


 

Рейкs-масаж: Перший ступінь

У цій книзі розповідається про унікальний масаж, що поєднує в собі тілесні практики сходу і Школи Єссейских Майстрів. Книга розрахована на будь-якого читача і, особливо для тих, хто в системі Рейкі. Маючи першу ступінь у Рейкі, можна навчатися цьому масажу.

Книга містить в собі необхідні теоретичні відомості і практичні техніки. У ній багато додаткової інформації по навичкам діагностики руками, про використання кодових позицій рук і мудр, які дають можливість зцілення Духу, Душі і Тіла, зняття тілесних блоків, емоційних стресів і енергетичних впливів.

Відгуки пацієнтів дають Вам можливість глибше пізнати необмежені терапевтичні і психічні можливості Рейкі-масажу, його глибокої тілесної терапії. Ця книга однаково може бути корисна масажистам, психологам, лікарям, батькам і вчителям, всім, хто прагне до духовного зростання, шукає шлях до себе і шлях до гармонії із Всесвітом.

Рейкі-масаж: Другий ступінь

Книга Рейкі-масаж другого ступеня продовжує пояснення унікальності впливу на зцілення Духа, Душі і Тіла людини. Книга розрахована на будь-якого читача, а не тільки для тих, хто в Рейкі. У ній увага зосереджена на знайомстві з людським тілом, окремими його органами та зонами, їх взаємозв'язками і залежностями. При вивченні передньої частини тулуба будь-якому читачеві стануть зрозумілими зв'язок Душі з Духом і Тілом, роль Духовного рівня людини в його життя тут, на Землі, важливість переосмислення своїх вчинків, думок і справ для оздоровлення, видужання і набуття міцного здоров'я. У ній частково відкриваються духовні істини. Книга може допомогти нам вирішити індивідуальні та глобальні проблеми в житті нашої «системи», в соціумі, в родині, знайти шлях до Світла.